mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

3. kolo Slovenskej ligy Taekwon-Do ITF ” Ponte” 2015 Prešov

 itf

V sobotu 17 októbra 2015 sa uskutočnilo v poradí tretie kolo Slovenskej ligy Taekwon-Do ITF “Ponte”. Tento krát sa organizátorom súťaže stal klub ŠK – Taekwon-Do GE-BAEK Prešov na čele s prezidentom, ktorým je Tomáš Olejár, Róbertom Balážom a trénermi Veronika Balážová, Marcel Petro a Jakub Tomáš. Miestom konania tohto kola bude  mesto Prešov a súťaž by sa mala uskutočniť v Športovej hale Spojenej školy na ul. Ľ. Podjavorinskej č. 22 v Prešove. Veríme, že sa do tejto súťaže zapojí čo najviac klubov, ktoré už absolvovali prvé dve kola tejto súťaže:  Trnavy, Serede, Smoleníc, Moldavy nad Bodvou, Bratislavy, Trsteného pri Hornáde a samozrejme aj domáce kluby z Prešova. 

Výzva pre členov nášho klubu a rodičov, vážení ešte raz by som Vás chcel upozorniť a zároveň aj poprosiť o pomoc pri organizovaní sobotňajšej súťaže, kto môže zajtra stretnutie pri našej telocvični 19.15 hod. naložia sa veci potrebné na súťaž a potom sa bude pripravovať telocvičňa na Spojenej škole v Prešove ul. Ľ. Podjavorinskej č. 22, Prešov – Solivar. Rodičov by som poprosil aj o pomoc v sobotu pri súťaži každá ruka sa zíde. Nezabudnúť!!!!!!!!!!!

Ďalšia úspešná súťaž je za nami. Aj na tejto súťaži získalo viacero súťažiacich z nášho klubu pekné umiestnenia. Výsledková listina zo všetkých kategórií  tvorí prílohu tohto článku. Z tých najlepších umiestnení spomeniem aspoň pohár za najlepšiu žiačku na tejto súťaži získala Dianka Obcovičová a pohár za najlepšieho juniora získal Tomáš Gaál obaja z GE-BAEK Prešov. Ponte-3-Power POnte-3-sparring Ponte-3-tuly Spec.-techniky-Ponte 3