mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

13. ročník medzinárodného šampionátu Taekwon-Do ITF BEST of BEST

BEST of BEST 2016Dňa 16.4.2016 sa v športovej hale na Fialce v Říčanech pri Prahe uskutoční už 13. ročník medzinárodného šampionátu v Taekwon-Do ITF . Výprava 15 súťažiacich nášho klubu žiakov, juniorov aj seniorov, doplnená rodičmi a trénerom sa dňa 15.04.2016 presunie vlakom Regio Jet, ktorý má odchod z Kysaku do Prahy odkiaľ bude po krátkej zastávke ďalej pokračovať ďalším spojom priamo do Říčan. Tam vo večerných hodinách priamo v športovej hale prebehne povinná registrácia spojená s vážením.  Na tejto súťaži budú náš klub aj mesto reprezentovať žiaci: Samko Karniš, Patrik Olejár, Matúš Luterančík, Dominik Rozman, Tomáš Kordovan, Tomáš Petro, Richard Novák, Janka Bartková a Diana Obcovičová. Juniori Simona Šoltísová, Radovan Škop,Tomáš Gaál a Samuel Olejár a nakoniec juniori Jakub Tomáš a Veronika Balážová. Trénerom a vedúcim výpravy je Marcel Petro. Za rodičov  budú v súťažení deti povzbudzovať p. Ľuboš Rozman, Zuzana Breznoščáková Karnišová, Imrich a Pavol Petrovci. Všetkým naším súťažiacim držíme všetkých desať. Tak a naša výprava sa dnes 17.4.2016 vrátila späť do Prešova o 07.00 hod. Opäť sme boli úspešní a získali sme  10 x zlato, 7 x striebro a 11 x bronz, super GE-BAEK……..

Príchod  do Prahy hl. stanica  15.4.2016 pred 16.00 hod. spojený s krátkou prehliadkou pamiatok hlavného mesta Českej republiky.