mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

12. Medzinárodné majstrovstvá Best of the Best 2015 Taekwon-do ITF Říčany

Mesto Říčany bolo dňa 18.4.2015 znova usporiadateľom už 12 Medzinárodného šampionátu Best of the Best bojovníkov Taekwon-do  z 8 krajín, ktorí sa stretli v novom športovom centre Na Fialce, za účelom súťaženia v 84 kategóriách žiakov, juniorov a seniorov vo všetkých disciplínach súťažného Taekwon-do. Súťaž usporiadala Škola Taekwon-Do Kwang gae v spolupráci s Českou federáciou Taekwon-do. Na tomto športovom podujatí nemohli samozrejme chýbať ani bojovníci z nášho klubu v zložení:

Tréner a súťažiaci Marcel Petro seniori sparring 72 kg, Tomáš Gáll súťažil v disciplíne juniori sparring 62 kg, power test a  tul, Radovan Škop súťažil v disciplíne juniori power test a tul, Dianka Obcovičová súťažila v disciplíne sparring žiačky 30 kg a tul 6-5 cup, a posledný zástupca nášho tímu Tomáš Petro sparring žiaci 38 kg a tul 6-5 cup. Aj v tejto malej ale o to silnejšej zostave vybojovali zástupcovia nášho klubu viacero cenných kovov.