mám záujem! Zavolajte nám
0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

Garanti

Garanti klubu

Hlavnými garantmi klubu sú p. Jerzy Jedut 8. Dan., Mgr. Veronika Juriková 3. Dan Jerzy Jedut VIII. dan – generálny sekretár AETF, viceprezident Poľského zväzu Taekwon-Do v sekcii školno-technickej, tréner poľskej reprezentácie v rokoch 1987 – 1995, vychoval mnoho titulovaných závodníkov (Majstrov sveta a Európy).
Mgr. Veronika Juriková držiteľka III. danu – spolu s Marcelom Petrom držiteľ III. dan sú hlavnými trénermi klubu od roku 2013 po súčasnosť. Veronika je spolu s Mgr. Lenkou Palaščákovou držiteľkou IV. danu zároveň aj viceprezidentka klubu od roku 2013, reprezentačná trénerka Slovenského zväzu Taekwon-Do ITF od roku 2018 až po súčasnosť, niekoľko násobná majsterka Slovenska, vicemajsterka Európy aj Sveta, víťazka otvoreného svetového pohára a viacnásobná medajlistka z európskeho pohára Taekwon- Do ITF a iné tituly.
Mgr. Lenka Palaščáková držiteľka VI. danu – je od roku 2013 viceprezidentkou Športového klubu TKD Ge- Baek Prešov, trénerka v klube a je rovnako niekoľko násobná majsterka Slovenska, majsterka Európy, vicemajsterka Európy, víťazka svetového pohára a viacnásobná medajlistka zo svetových a európskych pohárov Taekwon – Do ITF.
Marcel Petro držiteľ III. danu – je od roku 2013 jedným z hlavných trenérov v klube, od roku 2018 je pomocným trenérom Slovenskej reprezentácie Taekwon – Do ITF a medajlista z európskeho pohára Taekwon – Do ITF.